Správná volba pro vaše zdraví

Solární studio Golden Beach nabízí klimatizované studio s TV, DVD, nadstandartní, moderní a příjemné prostředí, nejmodernější stroje vysoké kvality s nadčasovým designem značky ERGOLINE, MEGASUN s funkcí AQUAFRESH + AROMA, MULTIVISION, profesionální obsluha, nabídka a výběr solární kosmetiky světové kvality špičkových firem EMERALD BAY, CALIFORNIA TAN. Splňujeme nejpřísnější normu EU 0,3W/m2 pro bezpečné opálení.

Golden Beach Studio Česká Lípa


Opalování bez objednávek

Opalovací časy v solárním studiu Golden Beach jsou natolik krátké, že není třeba se objednávat.

Golden Beach Studio Česká Lípa


Aqua Fresh

Svěží inovace v soláriích MegaSun je nový komfortní program Aqua Fresh Pro osvěžení zákazníků solárií mlží Aqua Fresh do solární kabiny v rovnoměrných intervalech jemně rozprášenou esenci z trysek, které lze aktivovat odděleně. Absolutní novinkou v programu je při tom neutralizace typického zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze.

Golden Beach Studio Česká Lípa


Bezpečnost provozu

Naše stroje jsou pod neustálou kontrolou odborné akreditované firmy. Bezpečnost opalování a výměna solárních trubic je pro nás samozřejmou a prvořadou záležitostí. Certifikáty o výměně trubic jsou k nahlédnutí v našem solárním studiu

Golden Beach Studio Česká Lípa


Solární studio Golden Beach v České Lípě!


V našem studiu se o Vás bude starat profesionální a vyškolený personál a vy se tak můžete nechat hýčkat a užívat si chvilky klidu. U nás se nejen opálíte na moderních a díky pravidelnému a včasnému servisu bezpečných soláriích s funkcí aquafresh + aroma s moderní hudbou, ale také můžete ochutnat prvotřídní kávičku + nealko nápoje. Načerpat energii a zkrášlit se můžete pomocí galvanickému ošetření pleti či těla zn. Nuskin. Dále si můžete zacvičit na vibrační plošině nebo stepperu. Solária nabízíme 3x horizontální zn. Ergoline a 1x vertikální zn. Megasun. Splňujeme nejpřísnější EU normu pro bezpečné opálení. Díky solariím Ergoline získáte souměrné a krásné opálení.Pobyt v těchto certifikovaných soláriích navíc pomáhá při některých kožních onemocněních,posiluje imunitní systém a hlavně Vaší pokožku perfektně připraví na chladné večery. Prodej kosmetiky, krémů pro opalování v soláriích. Pro zvýraznění opálení, zvýšení účinnosti a zklidnění a vyživení pokožky po opalování nabízíme solární kosmetiku světových výrobců, například Sun Cosmetics, California Tan, Emerald Bay a Soleo.

Získejte nádherný úsměv a formujte svou postavu během opalování.

Těšíme se na Vaší návštěvu v solárním studiu Golden Beach.

Golden Beach Studio Česká Lípa


Permanentky

Můžete si u nás zakoupit elektronické permanentky, které snižují cenu v závislosti na délce permanentky - čím víc dobijete, tím levněji se opalujete. Permanentku je vhodné alespoň jednou ročně nabít.

Hotovost Bonus
500,- 10% (sleva 9%)
1 000,- 20% (sleva 17%)
1 500,- 30% (sleva 23%)
2 000,- 40% (sleva 28%)


Golden Beach Studio Česká Lípa


Solárium

U nás se nejen opálíte na moderních a díky pravidelnému a včasnému servisu bezpečných soláriích nejvyšší třídy Ergoline, ale také můžete posedět. Dejte si prvotřídní kávu, uvolněte se a načerpejte sílu do dalších dnů.

Kolagenové solárium

Kolagenové solárium - opaluje a stimuluje kolagen a elastan v pokožce celého těla. Kolagenové trubice využívají viditeľné červené světlo frekvence 633 nm na znovuoživení procesu foto-bio-stimulace. Tento proces je spoluzodpovědný za tvorbu kolagenu a elastanu, které udržují pleť napnutou a hladkou.

Celý článek

Vibrační plošina MegaSun

Vibrační plošina MegaSun - Společnost MegaSun našla způsob, jak zefektivnit péči o tělo. VibraSystem je speciální masážní plocha integrovaná do podlahy solária MegaSun Tower 200. Vibrační plošina vám pomůže bez námahy formovat celé tělo. Vše funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů.

Opalování a tvarování těla v pouhých 10 minutách! Výsledky se dostaví již po velmi krátké době ...

Celý článek

Nu Skin - Galvanic SPA

Galvanická žehlička Nu Skin - Galvanic SPA je jedním ze prostředků, které umí udržet Vaší pleť ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky do Vašeho těla. Galvanická žehlička funguje na základě galvanického proudu. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení kůže, působí na odstranění vrásek, zmenšuje podbradek, vlasy a celulitidu.

Galvanická žehlička


Skvostná bižuterie

Bijoux & Bijoux Exclusive

Značka Bijoux & Bijoux Exclusive je módním guru v oblasti blýskavých šperků na českém i zahraničním trhu, a je známá pro své úžasné blýskavé šperky vhodné nejen pro slavnostní příležitost, ale také pro každodenní nošení. Inspirujte se dalekými světy a vychutnejte si nádech přímořských zemí, jejichž styl se odráží v nových náramcích Bijoux & Bijoux Exclusive.
  Otevírací doba

 • Pondělí
  9:00 - 21:00
 • Úterý
  9:00 - 19:00
 • Středa
  9:00 - 21:00
 • Čtvrtek
  9:00 - 19:00
 • Pátek
  9:00 - 21:00
 • Sobota
  15:00 - 19:00
 • Neděle
  15:00 - 19:00
 • Získejte nádherný úsměv a formujte svou postavu během opalování.